+48 (71) 363 45 97
ul. Jordanowska 26, Wrocław
  • Czy pomocne?

Ostry dyżur stomatologiczny we Wrocławiu

Drogi Pacjencie,

Nasz gabinet stomatologiczny we Wrocławiu został stworzony w 1989 roku z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i satysfakcji Pacjentów. Naszą satysfakcją jest z kolei kolejny zadowolony Pacjent opuszczający nasz gabinet stomatologiczny z pięknym i zdrowym uśmiechem na twarzy.

Pogotowie, otwarte, stomatologiczny, Wrocław, pilne, całodobowy, stomatolog

lekarz stomatolog Dorota Pomianowska

Pogotowie stomatologiczne Wrocław


Zadzwoń pod numer
(0) 503 12 66 70
Jeśli nikt nie odbiera to pogotowie stomatologiczne jest dziś nieczynne.

Szybka pomoc w nagłych przypadkach stomatologicznych na terenie Wrocławia. Nasze pogotowie stomatologiczne działa szybko i sprawnie. W razie jakiejkolwiek dolegliwości związanej z zębami możesz umówić się na natychmiastową wizytę w gabinecie stomatologicznym we Wrocławiu dzwoniąc pod podany nr telefonu.

Pomagamy w nagłych przypadkach, takich jak:

  • Nagły ból zęba,
  • Uporczywy, nasilający się ból zęba,
  • Urazy mechaniczne zębów,
  • Złamanie korony zęba,
  • Wykruszenie, wypadnięcie plomby z zęba,

W tych i wielu innych nagłych przypadkach szybko i skutecznie pomogą nasi stomatolodzy na pogotowiu stomatologicznym we Wrocławiu.

Nasz ostry dyżur stomatologiczny we Wrocławiu został utworzony z myślą o niespodziewanych, nagłych, bardzo nieprzyjemnych przypadkach. Stany zapalne tkanek zębów i okolicznych często maja charakter przewlekły i przebiegają praktycznie bezobjawowo. Jednak w pewnym momencie dochodzi do ich ujawnienia, wtedy najczęściej potrzebujemy natychmiastowej pomocy. Także sytuacje losowe: mechaniczne uszkodzenie zęba na skutek wypadku, lub złamanie zęba przez przypadek jest ogromnie nieprzyjemne. W takim przypadku najlepiej jest udać się na jak najszybszą wizytę do bardzo dobrego stomatologa. Dzięki naszemu pogotowiu stomatologicznemu dostępność profesjonalnej pomocy jest możliwa natychmiast i o każdej porze dnia i nocy.