+48 713634597
ul. Jordanowska 26, Wrocław osiedle Oporów
  • Czy pomocne?

Gabinet stomatologiczny we Wrocławiu

Drogi Pacjencie,

Mój gabinet stomatologiczny we Wrocławiu stworzyłam w 1989 roku z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i satysfakcji Pacjentów. Moją satysfakcją jest zadowolony Pacjent opuszczający gabinet stomatologiczny z pięknym i zdrowym uśmiechem na twarzy.

dobry stomatolog Wrocław, stomatologia we Wrocławiu, gabinet stomatologiczny Wrocław, uczciwy stomatolog z doświadczeniem, dobry stomatolog Wrocław.

Stomatolog Wrocław Dorota Pomianowska
Stomatolog Wrocław Dorota Pomianowska

Gabinet stomatologiczny Wrocław. Dobry stomatolog z wieloletnim doświadcczeniem. Prywatny gabinet we Wrocławiu


Zęby są naszą wizytówką. Najczęściej pokazujemy je gdy się uśmiechamy, a piękny i szczery uśmiech zawsze robi dobre wrażenie. Im lepiej prezentują się nasze zęby, tym częściej się uśmiechamy, a im częściej się uśmiechamy, tym lepiej reaguje na nas otoczenie. Dlatego dbanie o zęby jest zawsze dla nas takie ważne.

Jak najlepiej dbać o swoje zęby?

Należy bezwzględnie przestrzegać zasad higieny jamy ustnej – szczotkować zęby co najmniej dwa razy dziennie, używać nici dentystycznej, płukać usta odpowiednimi płynami. To nie zawsze wystarczy. Często też pojawiają się problemy niezależne od naszych starań. W tym miejscu pomocą służy nasz gabinet stomatologiczny we Wrocławiu. Zapewniamy jak najlepszą i profesjonalną opiekę na Waszymi zębami, służymy radą i pomocą w każdym przypadku stomatologicznym.

Czym charakteryzuje się dobry gabinet stomatologiczny?

Po pierwsze wykwalifikowany i profesjonalny personel. Lekarz stomatolog zajmujący się Waszymi zębami powinien mieć gruntowne wykształcenie, mieć bogate doświadczenie zawodowe, być zapoznany z najnowszymi i najlepszymi metodami leczenia, a co najważniejsze, w każdym przypadku jak najlepiej wykorzystywać swoją wiedzę. Właśnie tacy lekarze stomatolodzy pracują w naszym gabinecie stomatologicznym we Wrocławiu. Zawsze starają się jak najlepiej doradzić, pomóc i leczyć Wasze zęby. W naszym gabinecie stomatologicznym dostosowujemy się do potrzeb Pacjenta, zawsze staramy się dobrać najlepszą metodę leczenia, jak najlepiej spełniającą oczekiwania i preferencje naszych Pacjentów.

W jaki sposób gabinet stomatologiczny zadba o nasze zęby?

W naszym gabinecie stomatologicznym we Wrocławiu znajdziecie Państwo specjalistów stomatologów zajmujących się każdą dziedziną stomatologii. Łączenie wiedzy i doświadczenia ze wszystkich specjalizacji stomatologii zapewni najlepsze sposoby leczenia w każdym przypadku stomatologicznym.

  • Porady i profilaktyka stomatologiczna – nasi lekarze służą pomocą w razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie Waszego uzębienia: jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej, wyjaśnią dlaczego częste wizyty w gabinecie stomatologicznym są bardzo ważne, zaplanują cały proces ewentualnego leczenia u stomatologa we Wrocławiu.
  • Profesjonalne zabiegi higieniczne – wszystkie zabiegi higieniczna są bardzo ważne, jednak nie zawsze codzienne mycie zębów jest wystarczające. W regularnych odstępach czasu należy poddać się profesjonalnym zabiegom higienicznym. Należą do nich: usuwanie kamienia nazębnego (skaling zębów), piaskowanie zębów, polishing zębów. Nikt nie jest całkowicie chroniony przed powstawaniem kamienia nazębnego i innych osadów. Jedynym sposobem na ich usunięcie są zabiegi higieniczne w gabinecie stomatologicznym we Wrocławiu.
  • Stomatologia zachowawcza – zęby, nawet najlepiej zadbane, czasem się psują. Lekarze w naszym gabinecie stomatologicznym zadbają o to, aby próchnica nie była przyczyną szybkiej utraty zębów.
  • Endodoncja – zmiany próchnicze, nawet te mało widoczne i, zdawałoby się, niegroźne, mogą prowadzić do zapalenia miazgi zęba. Jedynym sposobem na uratowanie zęba w takim przypadku jest leczenie kanałowe.
  • Periodontologia – choroby dziąseł i błony śluzowej jamy ustnej stanowią bardzo poważne zagrożenie dla zębów. Są to zapalenia dziąseł i błony śluzowej, zmiany chorobowe, paradontoza. Jedynym sposobem na zatrzymanie postępujących zmian jest szybka i gruntowna terapia w gabinecie stomatologicznym.
  • Protetyka stomatologiczna – zęby muszą dobrze działać (gryźć i żuć) i dobrze wyglądać. Braki zębowe na pewno nie ułatwiają jedzenia i nie poprawiają wyglądu. Jedynym sposobem na wstawienie nowych zębów jest protetyka stomatologiczna. Nasz gabinet stomatologiczny współpracuje z najlepszymi protetykami.
  • Stomatologia estetyczna – śnieżnobiały uśmiech jest stanem idealnym, do którego każdy z nas dąży. Najlepszym sposobem (często nawet jedynym) są zabiegi wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym. Do zabiegów estetycznych należy też usuwanie osadów z powierzchni zębów – spora część zabarwienia zębów zależy od powierzchniowych osadów, które można szybko i łatwo usunąć. Aby zęby rozjaśnić należy poddać się dodatkowym zabiegom wybielającym.
  • Chirurgia stomatologiczna – w naszym gabinecie przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne: ekstrakcję zębów, usuwanie zębów mądrości, wyrywanie ósemek, leczenie przygotowawcze pod uzupełnienia protetyczne, chirurgiczne zabiegi estetyczne.
  • Stomatologia dziecięca – dziecko w gabinecie stomatologicznym? Oczywiście! Nasz personel doskonale radzi sobie z małymi Pacjentami. Wizyta u stomatologa Wrocław przestaje być straszna, a staje się zabawą. Przed przyprowadzeniem pociechy do gabinetu stomatologicznego warto samemu sprawdzić czy spełnia on nasze oczekiwania. Zapraszamy na zwiedzanie i konsultacje we Wrocławiu.

Jeśli potrzebujesz pomocy stomatologa, jeśli masz wątpliwości odnośnie odpowiedniego dbania o zęby, jeśli chcesz dowiedzieć się jaka metoda leczenia będzie najlepsza i najdogodniejsza zapraszamy na konsultacje i wizytę kontrolną do naszego gabinetu stomatologicznego we Wrocławiu.

Dorota Pomianowska Gabinet Stomatologiczny