+48 (71) 363 45 97
ul. Jordanowska 26, Wrocław osiedle Oporów
  • Czy pomocne?

Wybielanie zębów lampą plazmową Wrocław

Drogi Pacjencie,

Nasz gabinet stomatologiczny we Wrocławiu został stworzony w 1989 roku z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i satysfakcji Pacjentów. Naszą satysfakcją jest z kolei kolejny zadowolony Pacjent opuszczający nasz gabinet stomatologiczny z pięknym i zdrowym uśmiechem na twarzy.

Wybielanie, zęby, biel, białe

lekarz stomatolog Dorota Pomianowska

Wybielanie zębów Wrocław lampą plazmową


Już od tysiącleci białe i lśniące zęby były marzeniem człowieka. Każdy z nas marzył o "hollywoodzkim" uśmiechu, ale niestety całkowicie białe zęby to rzadkość w naturze. Kolor zębów zależy od wieku - u ludzi starszych jest bardziej żółty. Nasze nawyki żywieniowe, palenie papierosów, niedostateczna higiena jamy ustnej, też mają bardzo istotny wpływ na kolor zębów. Zęby mogą też ciemnieć na skutek zażywania niektórych leków w trakcie leczenia, nie tylko leczenia stomatologicznego.

Na szczęście zęby można wybielić. Szybko, bezpiecznie i całkowicie bezboleśnie (bezbolesne wybielanie zębów). Domowe sposoby wybielania zębów stanowiły jedynie alternatywę dla stomatologicznych nowoczesnych sposobów wybielania zębów Wrocław. Teraz każdy Pacjent może wybielić zęby pod opieką doświadczonego stomatologa gabinetu we Wrocławiu – całkowicie bezpiecznie, bezboleśnie i to w czasie 30 minut! Lampa plazmowa stosowana przy metodzie Beyond Whitening pozwala maksymalnie skrócić czas zabiegu wybielania zębów we Wrocławiu.

czytaj: Wybielanie zebów lampą plazmową - Wrocław

W metodzie proponowanej w gabinecie stomatologicznym Wrocław – Dorota Pomianowska wyeliminowano niedogodności, które występowały w tzw. "nakładkowej" metodzie wybielania zębów, kiedy to Pacjent był zmuszony do spania w nakładkach wybielających przez kilka tygodni. Nasza lampa do wybielania zębów emituje zimne światło o długości fali 480-520 nm, co wraz z 35% nadtlenkiem wodoru pozwala na uzyskanie efektu rozjaśnienia od 5 do nawet 14 tonów według skali kolornika VITA. Wybielenie zębów Wrocław lampą wybielającą jest natychmiastowe i efekt wybielania zębów widać od razu. Wystarczy jedna wizyta w praktyce stomatologicznej Doroty Pomianowskiej we Wrocławiu.

Pokaż mi swoje zęby, a powiem Ci kim jesteś...
Dorota Pomianowska