+48 713634597
ul. Jordanowska 26, Wrocław osiedle Oporów
  • Czy pomocne?

Stomatolog dyżur Wrocław

Drogi Pacjencie,

Mój gabinet stomatologiczny we Wrocławiu stworzyłam w 1989 roku z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i satysfakcji Pacjentów. Moją satysfakcją jest zadowolony Pacjent opuszczający gabinet stomatologiczny z pięknym i zdrowym uśmiechem na twarzy.

Wrocław pogotowie stomatolog, Wrocław otwarty stomatolog, stomatologiczna przychodnia czynna, nagły ból zęba, stomatologiczny dyżur Wrocław.

Stomatolog Wrocław Dorota Pomianowska
Stomatolog Wrocław Dorota Pomianowska

Pogotowie stomatologiczne Wrocław


Zadzwoń pod numer +48 713634597.

Jeśli nikt nie odbiera to pogotowie stomatologiczne jest dziś nieczynne.

Silny ból zęba pojawia się nagle. Dla takich przypadków możesz się zgłosić na ostry dyżur stomatologiczny we Wrocławiu. U nas przyjmujemy Pacjentów tylko i wyłącznie po wcześniej konsultacji telefonicznej. Jeśli nikt nie odbiera, to dziś niestety pogotowie stomatologiczne nieczynne. Jeśli odbierzemy i Twój przypadek wymaga natychmiastowej interwencji stomatologa, to przyjmiemy Cię szybko na nasz ostry dyżur stomatologiczny. Leczymy zęby w nagłych sytuacjach bólowych i nie tylko. Nie zwklekaj, aż ból przejdzie sam albo urośnie i stanie się mocniejszy/silniejszy.

Ostry dyżur stomatologiczny Wrocław

Szybka pomoc w nagłych przypadkach stomatologicznych na terenie Wrocławia. Nasze pogotowie stomatologiczne działa szybko i sprawnie. W razie jakiejkolwiek dolegliwości związanej z zębami możesz umówić się na natychmiastową wizytę w gabinecie stomatologicznym we Wrocławiu dzwoniąc pod podany nr telefonu.

Pomagamy w nagłych przypadkach, takich jak:

  • Nagły ból zęba,
  • Uporczywy, nasilający się ból zęba,
  • Urazy mechaniczne zębów,
  • Złamanie korony zęba,
  • Wykruszenie, wypadnięcie plomby z zęba,

W tych i wielu innych nagłych przypadkach szybko i skutecznie pomogą nasi stomatolodzy na pogotowiu stomatologicznym we Wrocławiu. Stomatolog pracujący w naszym gabinecie stomatologicznym posiada ogromne doświadczenie i praktykę lekarską od 1989 roku. Trafiając w ręce Pani doktor Doroty, możecie Państwo być pewni, że leczenie zębów będzie skuteczne i trwałe. Dostępność profesjonalnej pomocy stomatologa jest możliwa natychmiast we Wrocławiu, nie tylko w weekendy, ale także o każdej porze dnia i nocy. Wymagany jest wcześniejszy telefon do naszego gabinetu, czyli zarezerwuj czas wizyty.

Dyżur stomatolog Wrocław

W sprawach pilnych np. w przypadku wystąpienia silnego bólu, wystąpienia opuchlizny czy ropnia prosimy o kontakt na nasze ostry dyżur stomatologa. Nasz ostry dyżur stomatologiczny Wrocław został utworzony z myślą o niespodziewanych, nagłych, bardzo nieprzyjemnych przypadkach. Stany zapalne tkanek zębów i okolicznych często maja charakter przewlekły i przebiegają praktycznie bezobjawowo. Jednak w pewnym momencie dochodzi do ich ujawnienia, wtedy najczęściej potrzebujemy natychmiastowej pomocy. Także sytuacje losowe: mechaniczne uszkodzenie zęba na skutek wypadku, lub złamanie zęba przez przypadek jest ogromnie nieprzyjemne. W takim przypadku najlepiej jest udać się na jak najszybszą wizytę do bardzo dobrego stomatologa. Dzięki naszemu pogotowiu stomatologicznemu dostępność profesjonalnej pomocy jest możliwa natychmiast i o każdej porze dnia i nocy.

Dorota Pomianowska Gabinet Stomatologiczny