+48 (71) 363 45 97
ul. Jordanowska 26, Wrocław osiedle Oporów
  • Czy pomocne?

Stomatolog dyżur Wrocław

Drogi Pacjencie,

Nasz gabinet stomatologiczny we Wrocławiu został stworzony w 1989 roku z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i satysfakcji Pacjentów. Naszą satysfakcją jest z kolei kolejny zadowolony Pacjent opuszczający nasz gabinet stomatologiczny z pięknym i zdrowym uśmiechem na twarzy.

Wrocław pogotowie stomatolog, Wrocław otwarty stomatolog, stomatologiczna przychodnia czynna, nagły ból zęba, stomatologiczny dyżur Wrocław

lekarz stomatolog Dorota Pomianowska

Pogotowie stomatologiczne Wrocław


Zadzwoń pod numer +48 713634597.

Jeśli nikt nie odbiera to pogotowie stomatologiczne jest dziś nieczynne.

Silny ból zęba pojawia się nagle. Dla takich przypadków możesz się zgłosić na ostry dyżur stomatologiczny we Wrocławiu. U nas przyjmujemy Pacjentów tylko i wyłącznie po wcześniej konsultacji telefonicznej. Jeśli nikt nie odbiera, to dziś niestety pogotowie stomatologiczne nieczynne. Jeśli odbierzemy i Twój przypadek wymaga natychmiastowej interwencji stomatologa, to przyjmiemy Cię szybko na nasz ostry dyżur stomatologiczny. Leczymy zęby w nagłych sytuacjach bólowych i nie tylko. Nie zwklekaj, aż ból przejdzie sam albo urośnie i stanie się mocniejszy/silniejszy.

Ostry dyżur stomatologiczny Wrocław

Szybka pomoc w nagłych przypadkach stomatologicznych na terenie Wrocławia. Nasze pogotowie stomatologiczne działa szybko i sprawnie. W razie jakiejkolwiek dolegliwości związanej z zębami możesz umówić się na natychmiastową wizytę w gabinecie stomatologicznym we Wrocławiu dzwoniąc pod podany nr telefonu.

Pomagamy w nagłych przypadkach, takich jak:

  • Nagły ból zęba,
  • Uporczywy, nasilający się ból zęba,
  • Urazy mechaniczne zębów,
  • Złamanie korony zęba,
  • Wykruszenie, wypadnięcie plomby z zęba,

W tych i wielu innych nagłych przypadkach szybko i skutecznie pomogą nasi stomatolodzy na pogotowiu stomatologicznym we Wrocławiu. Stomatolog pracujący w naszym gabinecie stomatologicznym posiada ogromne doświadczenie i praktykę lekarską od 1989 roku. Trafiając w ręce Pani doktor Doroty, możecie Państwo być pewni, że leczenie zębów będzie skuteczne i trwałe. Dostępność profesjonalnej pomocy stomatologa jest możliwa natychmiast we Wrocławiu, nie tylko w weekendy, ale także o każdej porze dnia i nocy. Wymagany jest wcześniejszy telefon do naszego gabinetu, czyli zarezerwuj czas wizyty.

Dyżur stomatolog Wrocław

W sprawach pilnych np. w przypadku wystąpienia silnego bólu, wystąpienia opuchlizny czy ropnia prosimy o kontakt na nasze ostry dyżur stomatologa. Nasz ostry dyżur stomatologiczny Wrocław został utworzony z myślą o niespodziewanych, nagłych, bardzo nieprzyjemnych przypadkach. Stany zapalne tkanek zębów i okolicznych często maja charakter przewlekły i przebiegają praktycznie bezobjawowo. Jednak w pewnym momencie dochodzi do ich ujawnienia, wtedy najczęściej potrzebujemy natychmiastowej pomocy. Także sytuacje losowe: mechaniczne uszkodzenie zęba na skutek wypadku, lub złamanie zęba przez przypadek jest ogromnie nieprzyjemne. W takim przypadku najlepiej jest udać się na jak najszybszą wizytę do bardzo dobrego stomatologa. Dzięki naszemu pogotowiu stomatologicznemu dostępność profesjonalnej pomocy jest możliwa natychmiast i o każdej porze dnia i nocy.

Dorota Pomianowska